Nieuws

Home / Nieuws

Altijd op de hoogte blijven van de laatste nieuwsberichten?

Schrijf dan hierboven in voor onze nieuwsbrief.

Bekijk hier de laatste nieuwsberichten:

Een beweegweek bij WYzorg vol actie!

Bij Sport- en Zorgatelier WYzorg stond de week van 19 t/m 23 mei volledig in het teken van de nationale Beweegweek. Deze speciale week bood een gevarieerd programma vol bewegen en sporten, met extra aandacht voor mensen met NAH (niet-aangeboren hersenletsel). Dankzij deskundige NAH begeleiding konden alle deelnemers op hun eigen niveau meedoen.
Lees verder

Nieuwsbrief mei 2025

Nieuwsbrief mei 2025 Bekijk hier de nieuwsbrief van mei 2025. Inhoud:– Een beweegweek bij WYzorg vol actie!– Samen op weg naar persoonlijke groei – Raïsa bouwt haar werkbelasting bij ons op–
Lees verder

De tweede geslaagde valpreventiecursus van dit jaar in Oisterwijk

We hebben de tweede valpreventieve cursus 'Vallen Verleden Tijd' van 2025 met succes afgerond. Onze deelnemers hebben een tas vol technieken, tips en zelfvertrouwen meegekregen, die zij kunnen toepassen in het dagelijks leven. 
Lees verder

Terugblik op de uitzending ‘Geef om je Hersenen’

Op donderdag 10 april was de indrukwekkende uitzending ‘Geef om je Hersenen’ te zien op NPO1 bij Omroep MAX. Een bijzonder moment voor WYzorg in Oisterwijk, want een deel van de uitzending stond in het teken van ons sportaanbod voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH).
Lees verder

Nieuwsbrief april 2025

Nieuwsbrief april 2025 Bekijk hier de nieuwsbrief van april 2025. Inhoud:– Uitzending ‘Geef om je Hersenen’ van 10 april – Nieuwe bankjes in de wijk Levenskerk 🌿– Column Juan: Miljarden– Bijzonderheden Voor vragen kun
Lees verder

Fysiotherapie Oisterwijk | WYzorg actief in RISE-onderzoek

Sport- en Zorgatelier WYzorg, o.a. bekend van fysiotherapie in Oisterwijk en NAH begeleiding, is een trotse deelnemer aan het RISE-onderzoek. Dit innovatieve programma richt zich op het bevorderen van herstel, het inzetten van meer bewegen na hersenletsel, specifiek voor mensen die een beroerte (CVA) hebben doorgemaakt. Jaarlijks krijgen in Nederland 40.000 mensen een beroerte, waarvan 25% binnen een jaar risico loopt op een tweede beroerte of overlijden.
Lees verder