Nieuws
Home / Nieuws
Altijd op de hoogte blijven van de laatste nieuwsberichten?
Schrijf dan hierboven in voor onze nieuwsbrief.
Bekijk hier de laatste nieuwsberichten:
Nationale valpreventieweek 2025
Nationale valpreventieweek 2025 29 september t/m 5 oktober Iedereen wil zo lang mogelijk gezond en zelfstandig blijven. Zo kun je blijven genieten van de dingen die voor jou belangrijk zijn.
Samen op ontdekkingsreis naar wat wél kan
Lisa Huismans, fysiotherapeute bij WYzorg, helpt mensen met Niet-Aangeboren Hersenletsel hun leven opnieuw vorm te geven. Haar aanpak? Samen kijken naar wat nog wél lukt – hoe klein de stap ook is.
Wegwijzer Hersenletsel: Vind snel passende hulp bij NAH
De Wegwijzer Hersenletsel is een online platform dat mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH), hun naasten en zorgprofessionals helpt bij het vinden van passende zorg en ondersteuning. Via www.wegwijzer-hersenletsel.nl krijg je snel inzicht in betrouwbare zorgverleners en instanties die ervaring hebben met hersenletsel.
Actieve dagbesteding bij WYzorg in Oisterwijk
Voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH) die behoefte hebben aan structuur en begeleiding, biedt WYzorg in Oisterwijk (regio Tilburg) een unieke vorm van actieve dagbesteding.
Column: ‘Stel je niet zo aan!’
Tijdens mijn eigen revalidatie werd ik regelmatig doodgegooid met de zogenaamde PRET-strategie. De PRET-strategie is een handig hulpmiddel bij (ernstige) vermoeidheid/ overprikkeling na hersenletsel.